Únor 2013

Malíř

26. února 2013 v 13:00 Vtipy - všehochuť
Často máme to nejlepší dílo už dávno hotové, jenom ho nevidíme! Usmívající se


Čas na čaj

22. února 2013 v 16:25 Vtipy - všehochuť


Nedám dopustit nad chvilku strávenou, ať už doma neboj v čajovně, nad konvičkou a šálkem dobrého čaje. Vždy mne uklidní, lépe naladí a když nejde o levný čaj z pytlíku, jako že většinou nejde, nýbrž o kvalitní sypaná čaj zakoupený či objednaný právě v čajovně, prospěje nejen mojí náladě, ale i mému zdravíMrkající A co Vy? Máte taky tak rádi čaje, jako já, nebo dáváte přednost dobré kávě?

Na obrázku je moje milovaná konvice od mamky s čajem Genmaicha.


Padají mi vlasy

20. února 2013 v 12:30 Vtipy - všehochuť
Taky už to na sobě pociťuju, s bížícím se jarem taky každoročně přicházím o nějaký ten vlásek navíc - ale je to cena, kterou za příchod milovaného jara ráda obětuju! :) A hlavně doufám, že takhle, jako na dnešním obrázku, na tom blbě nikdy nebudu!Smějící seDruhé narozeniny!

15. února 2013 v 6:45 Mimo mísu
Milí čtenáři,
dnes tento blog slaví už druhé narozeniny! Za tu dobu se mnohokrát změnil, vyspíval a dospíval a z úplné nuly dnes láká vcelku slušné množství čtenářů. Tak mu přeju, aby se mu do budoucna povedlo nalákat ještě aspoň jednou takové množství, aby nemusel být nikdy zrušen a především, aby Vám jeho návštěvy byly pořád a pořád milé a když aspoň jedna z nich přinese do Vašeho dne úsměm, smích, či dokonce zamšlení, vězte, že je to pro mne úspěch a znamení, že blog k něčemu opravdu je.

Vážím si nejen Vás, svých věrných čtenářů, ale každého, kdo se třeba jenom jednou a naposedly zastaví a odejde z blogu s dobrým pocitem a úsměvem nad kresleným humorem. V něm se i přesto, že sem pořád něco vkládám, snažím neustále zdokonalovat a jak jste možná někteří postřehli, čím jsem starší, tím mám větší potřebu neskrývat svůj názor s tím, že mi možná někteří pak nakopou internetovou zadnici (ale ta je menší než ta skutečná, aby bylo jasno!) a uvědomuji si, že není na světě člověk - ani vtip - ten, co by se zavděčil lidem všem. Svoje fanoušky i odpůrce má kde co a kde kdo.

V každém případě, věřím, že se i přsto, že se často věnuji obecně naštávavcím tématům, ze mně nestane zapšklá a zamračená osoba - dokud se vtipy líbí, dokud vidím, že smysl pro humor ještě tolik lidí neopustil a dokud ti lidi stejně jako já ty vtipy berou jako nevážnou legraci a odlehčení, tak Vám můžu slíbit, že se to nestane. A Vy taky buďte vždycky ve všem nad věcí!

Tak já jdu sfouknout dvě pomyslné svíčky! No a koukám, že jsem si toho popřála ažaž, takže si připadám pěkně hloupě - tudíž Vás prostě MUSÍM poprosit, abyste mi zanechali v komentářích taky nějaké přáníčko! :D

Mám Vás ráda!

HankaSvatý Valentýn

14. února 2013 v 7:30 Mimo mísu
Milí čtenáři a čtenářky,
dnes Vám, kromě valentýnského vtipu, přináším také pár veselých fotek na to krásné zamilované témaUsmívající se Ať už tento svátek slavíte či ne, přeji Vám, aby se Vám dnešek vydařil a dostalo se Vám všem políbení! (A když už ne od patrnera, tak třeba od Múzy...)Mrkající

H.


Ludvík a Bunny


Ludvík a jáVtip


Gif od Marušky
Mapa památek? Tu nemám...

5. února 2013 v 13:30 Vtipy - všehochuť
Možná jenom můj dosti kritický názor, ale posílala jsem vtip emailem a obdržela i souhlasné ohlasy, tak jsem se ho rozhodla publikovat i na blogu.