Září 2012

Slepecký pes

27. září 2012 v 1:08 Vtipy - všehochuť
Tuhle jsme s přítelem potkali neuvěřitelně roztomilé štěňátko ve výcviku na slepeckého psa. Bylo ještě docela maličké, na všechno, včetně nás se dívalo s nadšením a určitě si chtělo hrát. Celý ten těžký výcvik a náročná léta prožitá jako ten nejdůležitější pomocníček mělo ještě před sebou. Inu, a protože už je to poměrně dlouhá doba a ze štěňátka je nyní nejspíš mladý pejsek v plné službě, který má díky současné situaci určitě napilno!, přináším Vám dnes jeden "Slepecký." :)


Opět o metanolu

24. září 2012 v 0:06 Vtipy - všehochuť

...a démon alkohol!


Pohádka trochu naruby

19. září 2012 v 0:06 Vtipy - všehochuť
Když to sklidilo takové ohlasy, tak nemůžu nezveřejnit! :D


Testy na metanol

18. září 2012 v 16:50 Vtipy - všehochuť
...vím, že je to docela drsné a dvacítka úmrtí nás zasáhla všechny, ale rozhodla jsem se, že to zkusím trochu odlehčit - je krásné babí léto, tak se smějte a rádi se mějte! ;)


Pijte vodu a nepijte rum!

15. září 2012 v 1:04 Vtipy - všehochuť
No vidíte to, sotva jsem sem přidala absintového pijana a představila Včelce zelenou vílu, už abych ji poslala zase pryč! Alkoholický týden končím! Hlasujte v anketě, ať vidím, kolik tu mám zhrzených pijáků! :D

Srpnové číslo časopisu Lidé a Země přineslo zajímavou a skvělými fotkami doplněnou reportáž o pití absintu a rituálech s tím spojenými a psalo se zde také, že tenhle magický zelený nápoj se u nás mohl pít i tehdy, když už to zbytek Evropy zakázal. To se bohužel před několika dny razantně změnilo... Článek mě inspiroval k tomu, abych nakreslila svůj první vtip na téma prohibice právě se zelenou vílkou v hlavní roli (první, ano, bude jich víc) a ten vyšel i na FB stránce LaZ spolu s příznačným, příznačně trpkým komentářem...


Rozhovor se mnou u Lucie Bizarretové

13. září 2012 v 14:44 Mimo mísu
Tak takhle mě na téma kresleného humoru vyzpovídala jedna opravdu skvělá a moc milá slovenská básnířka na svých stránkách! Rozhodla jsem se, že se o to podělím s Vámi... :) Odkaz na celý rozhovor na jejích stránkách najdete dole.

Doufám, že stránku navštívíte a kromě mého kecání o tvorbě se začtete především do Luciiných chytlavých básní, které tam najdete jako e-knihy, jež jsou volně ke stažení i pro Vás, a že si procvičíte svoji slovenštinu! :D
Absint

12. září 2012 v 20:35

Jak mě vidí Karel Urban

7. září 2012 v 0:06 Mimo mísu
...tedy jeden opravdu šikovný chlap! :)


Babí léto

4. září 2012 v 11:43

Návrat domů, ropné společnosti a pálavská fotoreportáž

1. září 2012 v 18:39 Něco málo co do tvořitelky
Milí přátelé!
Týden na jižní Moravě utekl jako voda a já zrovna konečně zasedám ke svému domácímu počítači. Měla jsem pro Vás připravených hned několik obrázků s tím, že je na blog pro Vás nahraji během pobytu na Pálavě, nicméně slibovaného internetu jsme se nedočkali a tak mi nezbylo nic, než nechat blog zet prázdnotou a nenavštěvovat své oblíbené stránky. Takže se omlouvám všem, kteří se těšili na nějaké vtípky, v následujícím týdnu Vám všechno vynahradím. Děkuji také všem, kteří tady zanechali svůj komentář. A nakonec nesmím zapomenout ani na FB Lidé a Země, kde byl v pondělí zveřejněný další vtípek, tentokrát na téma ropných společností, konkrétně na BP. Vtípek jsem nakreslila už dávno, ale on je ostatně bohužel pořád tak nějak aktuální. V zářijovém čísle LaZ, jak se píše na Facebooku, bude velká reportáž o ničení ekvádorského pralesa ropnými společnostmi, takže jako vždy bude co číst.

A abych zakončila trochu optimističtěji, tak kromě onoho vtipu přikládám také pár fotek - pozdravů z Pálavska, Lednice a tamního palmového skleníku a Sirotčího hrádku. Snad neurazí!

Jsem ráda, že jsem zase tady s Vámi J Krásný den, čtenáři!

Vtip na Lidé a Země: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152052806820576&set=a.10150243218625576.469389.120760490575&type=1&theater
A konečně dovolená - bylo tam opravdu krásně! :) Napřed Lednice, pak fotky z palmového skleníku (nejlepší zážitek - co jen bych za takový skleník dala!)...senzační africké kopřivy - taky mám takovou a daří se jí skoro tak dobře jako těmhle kráskám! :)


Z vinic a kolem nových Mlýnů
A na závěr návštěva Sirotčího hrádku