Červenec 2012

Jeden olympijský

30. července 2012 v 21:47 Vtipy - všehochuť
No, nemohla jsem přece zapomenout! Olympiáda začala a já už mám ryze olympijskou náladu. A jestli ji máte taky, pište do komentářů!První letošní! 18.7.2012

20. července 2012 v 0:06 Mimo mísu
...a jaké letošní! První houbaření se hned stalo úspěšným! Nevím, zda houbaříte či ne, ale i tak jsem si říkala, že Vás snad pár hřibů na fotkách neurazí. Budu ráda, když se mi v komentářích pochlubíte svými úlovky. :)

PS: pro srovnání je na dvou fotkách moje botaska (velikost 36) :D a tamta osůbka je moje maminka :)


A výsledek?


Ateliér Ludva

19. července 2012 v 1:20 Mimo mísu
Milí přátelé!
Jsem si dobře vědoma toho, že ne všichni patříte k milovníkům andulek jako já. A dobře chápu, že Vás články o mém opeřeném kamarádovi Ludvíkovi můžou nudit, nicméně i přesto jsem se rozhodla, že Vám ještě nějaké Ludvíkovy fotky ukážu. Ono totiž nejde jenom o něj, ale také o kresbu, o karikaturu. Abych to zkrátila: S mým malým papagájem jsme společnými silami nakreslili jeho portrét, na který byl náležitě pyšný! I když na tužku původně žárlil a snažil se ji, spolu s mým prstem zlikvidovat, tak si troufám říci, že s výsledkem byl spokojen. A za to, že se nechal bez větších keců vyfotit, dostal extra porci mazlení - už takhle jich má ažaž, ale znáte to - něčeho není zkrátka nikdy dost. Tedy, aspoň doufám, že to můj andulák vidí taky tak! :D Jestli máte v rukávu podobné veselé příhody se svým mazlíčkem, budu na ně zvědavá v komentářích, případně na Vašich blozích! :)

H.

Zezačátku se tvářil rozpačitěTakhle dopadl šílený a uklovaný rychloobrázek :D


A pak se Ludvík ke své podobizně začal hlásit, i když mu to vůbec podobné není! :D
A jeden zvědavý kukuč z ramene na závěr! :)


Kompjůtr Ludva

17. července 2012 v 21:01 Mimo mísu
Už dlouho jsem sem nedala žádnou fotku z Ludvíkova života, a tak Vám posílám dvě, které mapují Ludvíkovu tradiční zábavnou cestu po klávesnici. A že to je nějaká cesta - Ludvík si vždy vesele ťape po klávesách, které pak vydávají hezký mlaskavý zvuk, s oblibou sem tam nějakou vyklovne, nebo zobákem vyšťouchne nějakou tu špínu! :D Co je ale horší; Ludvík se naučil přistávat nám nejen na hlavě nebo rameni, ale bohužel i mně na notebooku a zjevně mu vadí, když něco píšu. Pak už to celé připomíná známou hru "Whack a mole," tedy to, jak z děr vylézají krtci a vy je musíte včas vzít po palici, než zase zalezou. To samé zřejmě Ludván vidí v mých prstech - a většinou se trefí. Co už není tak veselé je fakt, že to často dost bolí, ale hlavně, že se bavíme! :D
Zvony

15. července 2012 v 16:27 Vtipy - všehochuť


Upálení mistra Jana Husy

6. července 2012 v 12:00 Vtipy - všehochuť
Tak dobrou chuť! :D


Bouřek už se nemusíte bát!

6. července 2012 v 0:17 Vtipy - všehochuť
A jaké vychytávky máte na současné bouřky Vy? :D


Šílený kastelán

4. července 2012 v 18:38 Vtipy - všehochuť
Nastala doba prázdninových výletů a kdekdo z vás jistě zamíří i na prohlídku nějakého zámku či hradu. A i kdyby ne, tak je tu pro něj následující vtípek :)


Kreslený humor na Pozitivních novinách potřetí

1. července 2012 v 1:49 Ilustrátorské počiny - Pozitivní noviny
...aneb co z mého šuplíku bylo opět zveřejněno na www.pozitivni-noviny.cz :) Příjemnou zábavu!


Stránku připravila Hana Křivánková

Odkaz zde: http://www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2012060010