Mammo - vzpomínka na uplynulý rok, ohlédnutí

30. prosince 2011 v 20:19
Vážení, rok se s rokem sešel a Mammo váš už od února baví svými více či méně povedenými scénkami. Leccos se změnilo; od undergroundu a angličtiny se nakonec přesunuly přes glosování aktuálních událostí až po komiksy, které mají pobavit v každém ročním období i čase. Někdo z vás si je mohl také přečíst v Pardubickém Deníku, kde vycházejí a jak já věřím, tak ještě i budou :)
V předposlední den roku 2011 jsem pro vás zcela namátkou vybrala pár komiksů, které jste na blogu už mohli vidět, ale třeba jste zapomněli, nebo byste je, což by bylo velmi milé, viděli rádi ještě jednou :D Nevyhodnotila jsem žádný nejlepší komiks, prostě jsem projela ve svém počítači složku "Mammo," která se pořádně naplnila za ten necelý rok.

Když bych se měla ohlédnout za návštěvností, nikdy nezapomenu na ty dny, kdy jsem oslavovala desítku čtenářů a nyní si to tedy ani nemohu vynachválit. Ani nevím, jak se to semlelo, takže vám z celého srdce děkuji a věřím, že se sem tam stavíte i v roce příštím! :) Pokusím se také napravit chybu, aby zde příspěvky vycházely denně; kromě komiksů s Mammem totiž kreslím také vtípky a obojího mám dost. Ráda bych ale především, aby vaše návštěvy nebyly "zbytečné," když se nic nového nedočtete.

Závěrem povídání na Vás ale přece jenom chci tak trošku zaapelovat. Přestože vím, kolik vás denně přijde na Mammův blog, nemám skoro žádné, nebo vůbec žádné komentáře. Nebudu zapírat, že mě to tak trošku mrzí, i když sama dobře vím, že komentovat se většinou nechce, protože i já ráda vlezu na své oblíbené stránky a jen si v tichosti přečtu článek a zase odejdu. Ale přece jenom vás moc prosím; komentujte. Mammo je v rozpuku a já nemám žádné ohlasy od čtenářů Deníku, natož od návštěvníků blogu. Ocením každou radu, co bych měla zlepšit, co vyhodit a jestli bych Mamma či vtípky neměla zrušit úplně. Což bych nerada, protože si s tím koněm už začínám docela rozumnět :D Nemusíte samozřejmě jenom radit, nebo to zkritizovat, ale uvítala bych i diskuse k tématu, názory...Aby to tady trošku ožilo. Blog se mi totiž rušit nechce, takže vás ještě jednou prosím, budete-li mít čas i chuť, připiště pár písmenek. Budu se snažit přizpůsobit blog především vašim přáním!

Inu, zítra vás čeká ještě jeden silvestrovský Mammo - ne tedy tak úplně silvestrovský, ale bude se týkat nadcházejícího roku 2012, který nám zatím slibuje jenom tajemno; katastrofa či osvícení? Záhadný Mayský kalendář možná nedá někomu z vás spát, tedy já doufám, že dá, ale pokud nad tím sem tam dumáte, tak jsem pro vás připravila jedno Mammovské čtení :)

Mějte se tedy zatím moc hezky, užívejte zbytky roku - věřím, že byl pro vás úspěšný a když se ohlížíte zpátky, jste spokojení a naplnění :)

Haňa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kej-Dží Kej-Dží | Web | 30. prosince 2011 v 20:21 | Reagovat

pěkmé, koukni prosím na muj blog♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama