Prosinec 2011

Mammo a rok 2012

31. prosince 2011 v 0:06

Mammo - vzpomínka na uplynulý rok, ohlédnutí

30. prosince 2011 v 20:19
Vážení, rok se s rokem sešel a Mammo váš už od února baví svými více či méně povedenými scénkami. Leccos se změnilo; od undergroundu a angličtiny se nakonec přesunuly přes glosování aktuálních událostí až po komiksy, které mají pobavit v každém ročním období i čase. Někdo z vás si je mohl také přečíst v Pardubickém Deníku, kde vycházejí a jak já věřím, tak ještě i budou :)
V předposlední den roku 2011 jsem pro vás zcela namátkou vybrala pár komiksů, které jste na blogu už mohli vidět, ale třeba jste zapomněli, nebo byste je, což by bylo velmi milé, viděli rádi ještě jednou :D Nevyhodnotila jsem žádný nejlepší komiks, prostě jsem projela ve svém počítači složku "Mammo," která se pořádně naplnila za ten necelý rok.

Když bych se měla ohlédnout za návštěvností, nikdy nezapomenu na ty dny, kdy jsem oslavovala desítku čtenářů a nyní si to tedy ani nemohu vynachválit. Ani nevím, jak se to semlelo, takže vám z celého srdce děkuji a věřím, že se sem tam stavíte i v roce příštím! :) Pokusím se také napravit chybu, aby zde příspěvky vycházely denně; kromě komiksů s Mammem totiž kreslím také vtípky a obojího mám dost. Ráda bych ale především, aby vaše návštěvy nebyly "zbytečné," když se nic nového nedočtete.

Závěrem povídání na Vás ale přece jenom chci tak trošku zaapelovat. Přestože vím, kolik vás denně přijde na Mammův blog, nemám skoro žádné, nebo vůbec žádné komentáře. Nebudu zapírat, že mě to tak trošku mrzí, i když sama dobře vím, že komentovat se většinou nechce, protože i já ráda vlezu na své oblíbené stránky a jen si v tichosti přečtu článek a zase odejdu. Ale přece jenom vás moc prosím; komentujte. Mammo je v rozpuku a já nemám žádné ohlasy od čtenářů Deníku, natož od návštěvníků blogu. Ocením každou radu, co bych měla zlepšit, co vyhodit a jestli bych Mamma či vtípky neměla zrušit úplně. Což bych nerada, protože si s tím koněm už začínám docela rozumnět :D Nemusíte samozřejmě jenom radit, nebo to zkritizovat, ale uvítala bych i diskuse k tématu, názory...Aby to tady trošku ožilo. Blog se mi totiž rušit nechce, takže vás ještě jednou prosím, budete-li mít čas i chuť, připiště pár písmenek. Budu se snažit přizpůsobit blog především vašim přáním!

Inu, zítra vás čeká ještě jeden silvestrovský Mammo - ne tedy tak úplně silvestrovský, ale bude se týkat nadcházejícího roku 2012, který nám zatím slibuje jenom tajemno; katastrofa či osvícení? Záhadný Mayský kalendář možná nedá někomu z vás spát, tedy já doufám, že dá, ale pokud nad tím sem tam dumáte, tak jsem pro vás připravila jedno Mammovské čtení :)

Mějte se tedy zatím moc hezky, užívejte zbytky roku - věřím, že byl pro vás úspěšný a když se ohlížíte zpátky, jste spokojení a naplnění :)

Haňa
Dokonalá harmonie

27. prosince 2011 v 19:17 Vtipy - všehochuť

Přijměte mou omluvu za kratší odmlku, bohužel, Vánoce mě pohltily víc než bylo zdrávo...
Ale také mne inspirovaly; ježíšek mi přinesl pytel mého oblíbeného zeleného čaje Genmaicha, což je čaj, který obsahuje také praženou rýži, voní jako burisony a já na něj dostala zrovna hroznou chuť, takže se pomalu odeberu ke konvici :) Zkrátím to, tady máte jeden čajový vtip, v němž si i kuřáci přijdou na své! :D

Hezký povánoční čas!

Haňa

Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 0:06 Mimo mísu
Veselé Vánoce všem věrným čtenářům Mamma, ale i náhodným kolemjdoucím, spoustu dárků a radosti!
Děkuji za věrnost!

Dobrou štědrovečerní chuť, chcete-li ;)

Hanka :)


Václav Havel (1936 - 2011)

20. prosince 2011 v 2:57 Mimo mísu
Opustila nás nezměrná osobnost, obdivovaný dramatik a politik, národní hrdina. Zde jenom chabý pokud, jak vzdát hold a projevit lítost nad touhle ztrátou. Odpočívejte v pokoji...

Mammo a guma

18. prosince 2011 v 15:50

Zlaté prasátko

17. prosince 2011 v 2:59 Vtipy - všehochuť
Tak tak, Vánoce se blíží a my tu reklamu všichni jistě dobře známe!

Thor & Sif

15. prosince 2011 v 3:06 Vtipy - všehochuť
...něco málo ze severské mytologie, která mne velmi bavívala.


Jeden předvánoční

13. prosince 2011 v 2:40 Vtipy - všehochuť
Kdo je dotčen, nechť promine - mně to zkrátka nedalo!

Mammo se vrací - v celé své drsné kráse :D

12. prosince 2011 v 3:12
...je to sice dost drsný, ale proč to tady trochu nerozpohybovat?


Náušnice

9. prosince 2011 v 20:02 Vtipy - všehochuť
Taky už nakupujete na Vánoce...?

Zlaté - nová příchuť :D

8. prosince 2011 v 19:23 Vtipy - všehochuť

Taková malá fotomontáge :D


Žirafy

7. prosince 2011 v 1:16 Vtipy - všehochuť

Dnes jsem měla zase po delší době velmi surrealistickou náladu - proto k vtipu přidávám také obrázek, který jsem dnes vytvořila - abyste to taky viděli :D
Ale co jsem chtěla říct, nakreslila jsem pro vás také surrealistický vtípek. Nečekám, že byste ho bez instrukcí pochopili všichni, ale věřím, že tento odkaz vám pomůže k úsměvu: http://www.slavneobrazy.cz/dali-salvador-horici-zirafy-v-hnede-surrealismus?idm=3-15-0&kam=jeden&ido=757

A nyní obrázek a nakonec vtip:

Krtek ve vesmíru

6. prosince 2011 v 0:06 Vtipy - všehochuť

Bohužel nás nedávn opustil mistr Zdeněk Miller, tatínek legendárního Krtečka, naší skoro národní postavičky z Večerníčků :( Té se však nedávno dostalo nebývalé pocty; podívala se ke hvězdám, do vesmíru, což se nejspíš nesplní většině z nás, kteří bychom taky rádi :( A jak se Krtečkovi ve vzdálených galaxiích dařilo, jsem si domyslela takto:

Kostlivci

5. prosince 2011 v 1:36 Vtipy - všehochuť
...A je to tady, voilá, ladies and gentlemen, je mi velkou ctí představit vám další z rubrik, tentokrát tu, jejíž jméno dělá společného jmenovatele jejímu obsahu - rubriku vtipů. Kromě Mamma se věnuji také jim, bohužel, tak jako Mammo, který vychází v Pardubickém Deníku, tyto vtipy jsou už docela dlouho opuštěné a schované u mě v počítači. Takže, než aby tam chátraly dál, rozhodla jsem se, že jimi obohatím Mammův blog. Můžete o tom vést spory, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat. (J.C.)

Uvítám vaše komentáře, jestli rubriku nechat či vyhodit; o Mammovy trampoty ale samozřejmě nepřicházíte!!!!!!!!! Budou tady dál, stejně jako ty staré a už moc kecám, takže, tady je první vtip! :)


Mammo třídí odpad

4. prosince 2011 v 21:40

(Santa) Klaus

1. prosince 2011 v 17:03