Červenec 2011

Mucholapka

31. července 2011 v 20:28
Teďka v létě je ten hmyz dost otravnej, což? :)


Mammo a bezpečnostní rám

28. července 2011 v 1:00
...Kdo sem aspoň občas na chvíli zajde, ten ví, že mi náš pan prezident (kterého mám OPRAVDU ráda a obdivuju ho!) dělá jenom radost! :D


Mammo v pizzerii

26. července 2011 v 1:23

Mammo a rok 2012

23. července 2011 v 23:26
...tak co, už se s tím pomalu smiřujete? :D Berte to s klidem - aspoň přijdete o předvánoční shony a hlavně, jak vidíte v komiksu, nic tak špatného se zase nestane ;)

Vratné láhve

21. července 2011 v 17:22
Opět mě inspirovala Simča a její článek o filmu "Vratné láhve." Ty Mammovy jsou jen trochu "vratnější. :D


Mammo - připomenutí tématických komiksů

13. července 2011 v 19:15
..které už byly kdysi dávno publikovány. Ty čtyři dnešní, které si možná pamatujete a možná ne, spojuje stejné téma: SVÁTKY.

Příjemnou zábavu a vzpomínání! :)

Mammo pěstuje čaj

11. července 2011 v 1:10
...Opět mě inspirovala Simča a její nedávný článek o čajích, který mě ostatně jako všechny její příspěvky pořádně zaujal! A vzhledem k tomu, že ani já nepohrdnu šálkem totohle prastarého výborného nápoje, nechala jsem Mamma, aby mi zkusil vypěstovat aspoň jeho keříček:)


Mammo na vrcholu

9. července 2011 v 0:40
Pokořte s Mammem velehorský vrchol!

Mammo v Ikee

7. července 2011 v 22:53


Jeden u mne zrovna velmi aktuální komiks! :D Tak co, taky jste se tam, pokud jste jeden z ikeáckých obchodních domů již aspoň jednou navštívili, přesně takhle cítili? :D

*Doporučuji kliknout na obrázek pravým tlačítkem, zvolit "zobrazit obrázek" a přečíst si ho ve velikosti, která vám nic neutají!

Něco málo (hodně!!!) k pobavení

7. července 2011 v 3:02 Mimo mísu
...tady máte zatím něco pro zasmání - ukázku z jedné z cimrmanovek, které mi opravdu přirostly k srdci a vždycky mě rozveselí i tehdy, když není nejlíp! :)))

A pamatujte si, že NEJHORŠÍ ZE VŠEHO JSOU TRPASLÍCI!

Na vědomost se dává, že doba se někdy těžkou stává...! :D

7. července 2011 v 2:56 Mammo missing...
Jojo, vím, že návštěvnost mi za poslední týden pomalu leč jistě míří ke dnu a pevně doufám, že jediný důvod je ten, že se zde za tu dobu ocitl jenom jeden Mammo. Je mi to samozřejmě líto a pokusím se s tím co nejdřív něco udělat - ještě dnes se můžete těšit na další komiks :) Jen bych vás chtěla požádat o pochopení; neprocházím nyní zrovna lehkým životním obdobím, čeká mě velmi rozsáhlé stěhování do úplně jiné části republiky a také nástup do práce. Budu ráda, když pochopíte, že Mammo se tu začne objevovat častěji až za nějaký čas, až se z toho všeho vyhrabu a najdu čas na pár komiksů, které vám sem pak postupně naházím :) A doufám, že toto moje současné rozpoložení nebude mít na kvalitu komiksů pražádný vliv, to bych byla nerada - když tak mě na to upozornětě a já toho radši nechám. Ale doufám taky, že zatím se komiksy víceméně líbí a není důvod přestávat :) Mammo totiž oslavil svůj půlrok! Leckdo si asi řekne, že by zrovna teď měl být v rozpuku a nejlepší, ale holt to moje vyšokovaný nitro brzdí. A mně je to líto, ale bohužel, nechci dělat nic, o čem vím, že by to mohlo být odfláklé...
Moc mě těší chvilky, kdy sem komiks vkládám, protože vím, že vás pobaví, potěší - stejně jako mě váš milý komentář, což je taky moc příjemná chvíle! :) Proto se budu snažit i teď najít dost času na kreslení, aby těchto momentů mohlo být více - zrovna v tuhle dobu vaše pochvaly potřebuju nejvíc, takže se, milí mammovci, snažte, snažte, snažte...!!! :D :D :D

Hanka Vaše.

Obraz Doriana Mamma

2. července 2011 v 21:42
Taky ho máte tak rádi...?

Já bych takový obraz taky docela brala - už mám na to skoro věk, tak co... :D

Závěrem ještě pár citátů Oscara Wilde:

Ze všeho nejraději mluvím o ničem - je to totiž jediná věc, o které opravdu něco vím.

Žít je nejvzácnější věc na světě; většina lidí jen bídně přežívá.

Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším.

Podstatou optimismu je děs z prázdna.

Manžel - ten, kdo pomáhá své ženě řešit problémy, které by nikdy neměla, kdyby si ho nevzala.

*Doporučuji kliknout na obrázek pravým tlačítkem, zvolit "zobrazit obrázek" a přečíst si ho ve velikosti, která vám nic neutají!