Květen 2011

Mammo kouří

30. května 2011 v 19:56


... kouření zdraví rozhodně neprospívá, ale ovoce a zelenina někdy taky ne :-D (hlavně ty španělské, ale tohle rozhodně nezkoušejte ani s nimi, ani se zeleninou tuzemskou)

Mammouse :-D

30. května 2011 v 19:45
Uznávám, že Mammo sice nemá překrásné modré uhrančivé oči Dr. House, ale pevně věřím, že vás rozesměje :)


Sopka

27. května 2011 v 1:28
..sype na nás popílek!!!
A jakže to s ní doopravdy bylo???


Mammo gambler

26. května 2011 v 23:20


Když jsem před nedávnem četla zprávu o zadrženém muži, který do hracích automatů úspěšně naházel sedmadvacet melounů, tak jsem se zprvu lekla. Takové jmění, vždyť si to ani představit nejde! Poté moje leknutí následovalo pobavení nad historkou o španělském dědictví, kterou se mu povedlo oblbnout vlastní a ke všemu vzdělané rodiče, kteří mu ty prašule postupně sháněli, atd., atd, vždyť jste to určitě taky četli. Já se spíše zamýšlela nad tím, jak je vůbec možné, že ho ty herní krabice dokázaly tak pohltit.
Ale když si to tak vezmu, hned ve svém okolí narazím na kamarádku, jejíž bývalý přítel ukradl svým rodičům sumu se čtyřmi nulami, aby mohl ukojit úplně stejnou potřebu. Když jsme se na základní škole začínali učit o drogách, což bylo vcelku brzo a je to dobře, zmínila učitelka kromě marihuany, heroinu a ostatního svinstva také výherní automaty. Dost jsem se divila, protože jsem si pod pojmem droga představovala něco ve stříkačce a dlouho mě nebylo možné přesvědčit, že automaty jsou také zařazovány mezi drogy. Vždyť jsem si to jednou zkusila sama - a vůbec mě to nebavilo - naštěstí!!! Teď je mi už jasné, jak blízko závisláckého nebezpečí jsem se tehdy ocitla a že to byla pěkná blbost. Ale aspoň, že vím, že automaty už nikdy nenaplním ani korunou. Bohužel mě život zatím naučil, že závislostí se v něm najdou miliony, že se jich nedá tak lehce zbavit, jak jsem si kdysi bláhově myslela, a že těmi svými můžete zničit život ostatním a nebo naopak. Tak díky bohu, že jich nemám tolik a mám i pár těch zdravých. Třeba psaní blogu J

Mammo magnetic

26. května 2011 v 20:31 Mammoshop
Japato protože se Mammovi podařilo proniknout nejen na blog.cz, ale také na blog idnesový a především do PARDUBICKÉHO DENÍKU, kde se tisknou jeho povedená dobrodružství a taky proto, že mě včera plácla tvořivá múza, rozhodla jsem se propagovat - ale jen maličko. Jsem pyšná jak na cvoklého koně, který vás baví už od zimy, tak na sebe, že jsem vymyslela něco, co tak baví mě i čtenáře a především na to, že jsem od toho neutekla. Což se mi bohužel pomalu stává i se psaním i básněním, přestože se mi povedlo vydat knížku. Ale zpátky; včera jsem v záchvatu stříhání a lepení přeměnila starý magnetek na ledničku v nový s MAMMEM. No a protože ho nechci prodat jako nějaká obchodnice, ale ani ho dát jen tak někomu, musím asi vymyslet nějakou súťaž, kde by se tento úúúúžasný! magnet spolu s hezkým růžovým pytlíčkem dal vyhrát jako úhlavní cena. Jenomže mě nic nenapadá :-D Ale pokud někdo napíšete, že se magnetu ujmete za pár korun bez soutěže, ušetříte práci nejen mně, tak i sobě a mnoha dalším potenciálním soutěžícím, takže si o něj klidně pište... :-D

Národní galerie

25. května 2011 v 14:13
...má nové vedení a já ji za skoro dvacet let života ještě NIKDY nenavštívila :( Jsem to ale umělec!


Tousty ala Mammo

23. května 2011 v 21:18


... taky na ně máte chuť? :-D Tedy, ne zrovna na tyhle, ale ruku na srdce - tousty jsou pokrm, kterej si můžete nakombinovat pěkně podle svýho gusta a když si do něj někdo nacpe celý grilovaný kuře, tak proč ne?! :-D

O účinné látce na lékařských předpisech podruhé

22. května 2011 v 18:02
...Neodolala jsem, tohle téma ve mně probouzí tolik nápadů :-D A hlavně je to taková blbost, že...! :-D


Lack of toothpaste - Nedostatek zubní pasty

20. května 2011 v 22:56
...taky to znáte, když musíte málem sednout na tubu s pastou, aby to dalo ještě aspoň na jedno vyčištění? :-D A to je dobře. Zuby jsou naší vizitkou a často dělaj samý problémy - o tom leccos vim :( A čistit by se teda měly, jojo.
Jo, taky mě napadlo, všimli jste si, že ať mačkáte a rolujete típroužkovou zubní pastu jak chcete, ty proužky zůstávají pořád neporušený??? To je stejnej paradox, jako když si namažete chleba, on vám vypadne z ruky a na koberec VŽDYCKY spadne tou namazanou stranou. Každopádně, vizte život vždycky jen z tý "namazaný stránky!" :)Mammo vs. černá díra

20. května 2011 v 2:16


Vesmír mě vždycky děsně bavil a zajímal. A jestli se bojíte, že v něm na nás někde číhá nějaký nebezpečí, tak věřím, že tenhle komiks vaše obavy dokáže rozmetat do ztracena :)

Bábovičky

20. května 2011 v 0:36
Včera jsem pekla bábovku a tohle mě u toho napadlo :)


NEVERMORE!!! :D

18. května 2011 v 18:12
...A tohle má ode mně Poe za to, že jsem si u maturity vytáhla jeho text, kterej mi vůbec nic neříkal!!! :-D
Ale jinak by to měl být spíš tribut. Mám Tě ráda, Edgare, i když jsi ten "Pád do Maelströmu" psát nemusel :D :D
Snad vás potěší tenhle vyvedený ptáček :)


Mammo také na idnes.blog.cz!!!

18. května 2011 v 14:29
Mammo si trochu rozšířil své obzory a vydal se za zpravodajstvím. Jeho trampoty tak můžete nyní sledovat i na www.hanakrivankova.blog.idnes.cz :)

Určitě se přijďte na jeho oficiálnější podobu taky podívat! Jinak ale stále zůstáváme tady ;)

Hanka

...že ho tam vzali, to se teda divím! :-D


Mammo cestuje

18. května 2011 v 14:24
... zhruba jako já :(

Prázdniny jsou za dveřmi!!! :)


Ping pong s kroupami

18. května 2011 v 3:29
...ten kůň už fakt neví roupama co by :-D Nebo spíš já???


Posiluje

17. května 2011 v 16:09
...výpadek pominul, tak hurá na další komiksy! A rozcvičíme se jenom mírně... :-D :-D


Zasr. výpadek

17. května 2011 v 1:31
...den se přehoupl do noci a očekávaná změna se zobrazováním Mammových komiksů stála nenastala. Obrázky nejen, že nejsou vidět, ale také nejdou ani vkládat a je to celý pěkně na pytel, protože už to trvá od odpoledne a já mám naskenovanou hromadu komiksů, který vám ne a nemůžu ukázat... :( Achjo.

...A hrdý buď, žes vytrval - jo,jo...

Tak taky vytrvejte! Slibuju, že jakmile to zase půjde, zválcuju vás novýma komiksama :)

Hanka

Ach, ty výpadky...

16. května 2011 v 15:35
...a není nic vidět. Tak doufám, že to brzo pomine a všechny Mammovy fanoušky prosím, aby ode mně i přesto, že tu zrovna nejsou žádné obrázky, neutíkali! :-D Zatím přikreslím nové... :)

Hanka

Rubikova kostka

16. května 2011 v 15:15


Rubikova kostka